۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور شهری و شوراها دفتر امور شهری و شوراها
صفحه اصلی
1396/10/08 شهرداران شهرهاي قائن، سرايان، ارسك، سه قلعه، ديهوك و حاجي آباد منصوب شدند
شهرداران شهرهاي قائن، سرايان، ارسك، سه قلعه، ديهوك و حاجي آباد منصوب شدند
طي احكامي جداگانه از سوي استاندار خراسان جنوبي؛ شهرداران شهرهاي قائن، سرايان، ارسك، سه قلعه، ديهوك و حاجي آباد منصوب شدند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي؛ طي احكامي جداگانه از سوي استاندار خراسان جنوبي، علي يحيي پور به عنوان شهردار قائن، احسان كريم دادي به عنوان شهردار حاجي آباد، محمد صادق حقدادي به عنوان شهردار سرايان، جواد زينلي به عنوان شهردار سه قلعه، علي ياري به عنوان شهردار ارسك و علي خطيب به عنوان شهردار ديهوك منصوب شدند.
در اين احكام آمده است؛ در اجراي تبصره 3 ذيل بند يك ماده 80 قانون تشكيلات وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخابات شهرداران مصوب 1375/3/1 و اصلاحات بعدي به سمت ذيحساب وشهردار منصوب مي شويد.
برپايه اين گزارش؛ در اين حكم اظهار اميدواري شده است بتوانند با استعانت از پروردگار يكتا و مراقبت در انضباط مالي، مطالعه وبهره گيري از همه ظرفيت ها و كوشش و تدوين برنامه راهبري توسعه گرا، تعامل با مسئولين، معتمدين و شوراهاي اسلامي شهر در ايجاد محيط سالم شهري و نيل به اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي و سياست هاي دولت تدبير و اميد موفق و مويد باشند.
تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal