۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور شهری و شوراها دفتر امور شهری و شوراها
صفحه اصلی
1396/10/20 تمامي كاركنان شهرداريها مي بايست داراي شماره مستخدم باشند
تمامي كاركنان شهرداريها مي بايست داراي شماره مستخدم باشند

مديركل دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با اشاره به هماهنگي هاي صورت گرفته با سازمان اداري و استخدامي كشور اعلام كرد: در راستاي ساماندهي نيروي انساني شهرداري ها و جلوگيري از بروز مشكلات استخدامي در زمان انتقال، ماموريت و يا بازنشستگي، شهرداريها موظفند اطلاعات تمامي كاركنان خود را در سامانه كارمند ايران ثبت نمايند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، عباس كركه آبادي با بيان خبر فوق افزود: تخصيص شماره مستخدم به كارمندان شهرداري ها و سازمان هاي وابسته در صورت ثبت صحيح اطلاعات مربوط و ارسال آن در سامانه و پس از بررسي هاي لازم، انجام مي شود.

وي اضافه كرد: شماره مستخدم صادر شده بايد در تمامي احكام استخدامي كارمندان درج شود تا به عنوان شماره شناسايي كارمندان در شهرداري‌ها و سازمان‌هاي ديگر نظير صندوق‌هاي بازنشستگي براي بهره مندي كارمندان از تمامي مزاياي استخدامي ذيربط مورد استفاده قرار گيرد.

كركه آبادي در ادامه گفت: استانداري ها و شهرداري هاي سراسر كشور موظفند قبل از صدور احكام استخدام رسمي يا پيماني افراد جديدالاستخدام با مجوز هاي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور يا پذيرفته شدگان آزمون هاي استخدامي شهرداري ها، شماره مستخدم را طي فرآيند ياد شده اخذ نمايند.

وي در خصوص آن دسته از كاركنان شهرداري ها كه در سال هاي قبل شماره مستخدم داشتند، متذكر شد: لازم است اطلاعات اين افراد به منظور اخذ شماره مستخدم جديد در سامانه مذكور ثبت شود.

وي در خاتمه گفت: به منظور تسريع و تسهيل اخذ شماره استخدام براي كاركنان شهرداري ها، سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور طي نشست هايي با سازمان اداري و استخدامي كشور موضوع را از ابعاد مختلف بررسي و پيگيري و فرآيندهاي مربوط به اين موضوع را هماهنگ نموده است.

تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal