۱۴۰۰ سه شنبه ۹ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور شهری و شوراها دفتر امور شهری و شوراها
صفحه اصلی
1400/03/10 جلسه بررسی اقدامات شهرداریها با موضوع تبلیغات محیطی در ایام انتخابات با حضور مدیرروابط عمومی استانداری برگزار شد.
جلسه بررسی اقدامات شهرداریها با موضوع تبلیغات محیطی در ایام انتخابات با حضور مدیرروابط عمومی استانداری برگزار شد.
رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات خراسان جنوبی از ارزیابی اقدامات شهرداری ها در جریان انتخابات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، مالکی با بیان این مطلب در جلسه ارتباط ویدئوکنفرانسی با شهرداران استان که با موضوع تبلیغات محیطی برگزار شد، خاطرنشان کرد: تبلیغات، نقش بسیار مهمی در عرصه انتخابات به ویژه در حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی دارد.
وی متذکر شد: در شرایط فعلی و با عنایت به نزدیک شدن به روز برپایی انتخابات، فضاسازی شهری و استفاده از بیلبوردها، تلویزیون های شهری و امکانات در اختیار شهرداری برای نصب بنرها و پوسترهای انتخابات مورد انتظار است.
به گفته وی؛ هدف از تبلیغات محیطی، تأثیرگذاری بر میزان مشارکت مردم در انتخابات است.
 مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری نیز در ادامه از آمادگی کامل شهرداری های سطح استان برای برپایی انتخابات گفت و خاطرنشان کرد: با عنایت به اهمیت موضوع انتخابات، این تکلیف همه ماست که با استفاده از ظرفیت های در اختیار برای ترغیب مردم به مشارکت در این امر مهم بهره ببریم.
اشرفیان با پیشنهاد تشکیل کمیته ارزیابی برای رصد اقدامات شهرداری ها در این زمینه، تصریح نمود: شهرداران محترم می بایست با تهیه بروشورها، بنرها و پوسترهایی حاوی بیانات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) درخصوص اهمیت انتخابات اطلاع رسانی نمایند.
وی تأکید کرد: در این اقدامات، رأی اولی ها باید جایگاه ویژه ای داشته باشند.
 در ادامه این جلسه شهرداران حاضر از طریق ارتباط تصویری به تشریح اقدامات خود در زمینه تبلیغات انتخابات پرداختند و در پایان به این نکته هم تأکید شد که ؛ با توجه به نقش بسیار مهم شهرداری ها در فضاسازی شهری،ضمن تشکیل کمیته ارزیابی، عملکرد شهرداری ها در این ایام، رصد و پایش می شود.
 
تعداد بازدید: 500
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal