۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور شهری و شوراها دفتر امور شهری و شوراها
صفحه اصلی
1396/08/06 اتمام فرايند اصلاح ساختار سازماني شهرداريهاي كشور در انطباق با ضوابط تشكيلاتي شهرداريها
اتمام فرايند اصلاح ساختار سازماني شهرداريهاي كشور در انطباق با ضوابط تشكيلاتي شهرداريها

مديركل دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور از پايان فرايند اصلاح ساختار سازماني شهرداريهاي سراسر كشور در انطباق با ضوابط تشكيلاتي شهرداري ها، كه از سوي وزير كشور ابلاغ شده، خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‏ها و دهياري‏هاي كشور، محمد حسن آبادي با بيان خبر فوق گفت: ضوابط تشكيلاتي شهرداري ها در اجراي ماده 54 قانون شهرداري مصوب 1334 مبني بر تهيه سازمان اداري شهرداريها با اطلاع شوراي اسلامي شهر و تصويب وزارت كشور و تبصره ماده 112 قانون استخدام كشوري مصوب 1353/12/28 مبني بر اخذ موافقت سازمان امور اداري و استخدامي در رابطه با هرنوع وضع، اصلاح و تغيير تشكيلات شهرداري‌ها، پس از ابلاغ در تاريخ 1394/2/2 از سوي سازمان مديريت و برنامه ريزي وقت كشور به سازمان شهرداري ها و دهيايهاي كشور، توسط وزيرمحترم كشور در مورخ 1394/2/20 به استانداري‌ها و شهرداري‌ها براي اجرا ابلاغ شد.

وي در ادامه اظهار كرد: در بخشنامه وزير محترم كشور شهرداري ها مكلف به اصلاح ساختار سازماني ستاد شهرداري، مناطق و سازمان هاي وابسته به خود ظرف مدت يكسال از ابلاغ ضوابط تشكيلاتي شده بوده اند، كه اين مهم با همكاري تمامي دفاتر امور شهري و شورهاي استانداري هاي كشور انجام و ساختارهاي جديد به شهرداري ها ابلاغ شده است.

حسن آبادي يادآور شد: بر اساس بخشنامه مذكور ساختار سازماني شهرداري هاي با جمعيت كمتر از يكصد هزار نفر توسط استانداران و با جمعيت بيشتر از يكصد هزار نفر و بالاتر توسط معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياريهاي كشور ابلاغ شده است.

وي اضافه كرد:‌ پس از ابلاغ ساختار سازماني جديد، بيش از شصت هزار نفر از كاركنان رسمي و پيماني شهرداري ها در شوراهاي اداري و استخدامي شهرداري هاي استان و كلانشهرها به پست هاي سازماني جديد منصوب و احكام آنان صادر شده است.

حسن آبادي افزود: بنابراين با اين اقدام، فرايند اصلاح ساختار سازماني شهرداري ها در انطباق با ضوابط تشكيلاتي شهرداري ها و انتصاب كاركنان رسمي و پيماني در پست هاي جديد به اتمام رسيده است و استانداري هاي سراسر كشور در حال آماده سازي خود براي برگزاري آزمون تبديل وضعيت استخدامي كاركنان قراردادي مي باشند.

تعداد بازدید: 102
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal