۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر امور شهری و شوراها دفتر امور شهری و شوراها
صفحه اصلی
1396/09/20 نشست كاري با مديرعامل شركت تعاوني مجتمع گلخانه داران شهرستان خوسف
نشست كاري با مديرعامل شركت تعاوني مجتمع گلخانه داران شهرستان خوسف

پيرو تأكيدات استاندار و معاون محترم ايشان (معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري)، در راستاي عمل به منويات مقام معظم رهبري و اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليدات داخلي بويژه توليدات بومي استان، اواسط مهرماه سال جاري، اولين نشست كاري با مديرعامل شركت تعاوني مجتمع گلخانه داران شهرستان خوسف در دفتر امور شهري و شوراها برگزار و مقرر گرديد در گام اول، نيازمندي شهرداريهاي استان به گل و گياه و نهال كه خارج از استان خريداري مي گردد، احصا و پس از بررسي و جمع بندي نيازمندي ها، اقدامات لازم بعمل آيد. ضمن اينكه شركت تعاوني مذكور با دارا بودن گلخانه هاي فعال و دانش آموختگان مجرب رشته كشاورزي، ظرفيت ها و توانمنديهاي خود را كتباً به دفتر امور شهري و شوراها اعلام نمايد.

 

با تعامل و هماهنگي ميان دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري و شركت تعاوني ياد شده، پيگيريهاي لازم انجام و در جلسه تخصصي مسئولين فضاي سبز شهرداري هاي استان كه به دعوت دفتر امور شهري و شوراها در مورخه 08/09/96 تشكيل شد، موضوع از نظر كارشناسي به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. تشكيل كارگروه فضاي سبز شهرداريهاي استان، (متشكل از كارشناس مرتبط دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري و 5 كارشناس منتخب فضاي سبز شهرداري ها) و بررسي امكانات، ظرفيتها و توانمندي شركت تعاوني ياد شده توسط كارگروه مذكور، از مهمترين مصوبات جلسه بودند. ضمناً با توجه به مذاكرات انجام شده مقرر گرديد حتّي المقدور، گل و گياه و نهال مورد نياز فصل بهار سال 97 شهرداريها، از شركت تعاوني فوق الذكر تامين گردد.

 

با هماهنگي انجام شده، روز سه شنبه 14/09/96 بازديد كارگروه فضاي سبز شهرداريهاي استان از مجتمع گلخانه داران شهرستان خوسف انجام شد و از نزديك توانمندي و امكانات شركت تعاوني صدرالاشاره مورد بررسي قرار گرفت. تبادل نظر و تجربيات كارگروه و اعضاي شركت تعاوني به نحو مطلوب انجام شد و مقرر گرديد در فاز اول به موازات توليد و تأمين گلهاي تزييني مورد نياز توسط شركت تعاوني مذكور، توليد و تكثير نهال مورد نياز شهرداري ها از جمله گل محمدي در دستور كار شركت تعاوني قرار گيرد.

 
 

گونه هاي پيشنهادي براي فصل بهار

گونه هاي پيشنهادي براي فصل بهار

گونه هاي پيشنهادي براي فصل بهار

گل هميشه بهار

ناز فرانسوي

پنج انگشت پوششي

گل اطلسي

ژوني پيروس

سنجد

گل جعفري پُرپَر

يوكا

كلم زينتي

گازانيا

پامپاس گراس

انواع رُز

ياس امين الدوله

تاج خروس

پيچ اناري

ياس طاووسي

گل محمدي

پيچ تلگرافي

تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal